
50 шт. Пергаментні силіконізовані форми круглі для аерогрилю мультипечі
376 ₴
+380 (73) 001-03-61
- Готово до відправки
- Код: 97720104
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пергаментні форми для аерогрилю та мультипечі
Опис товару:
Пергаментні форми ідеально підходять для використання в аерогрилях, мультипечах, духовках і мікрохвильових печах. Виготовлені з якісного термостійкого пергаменту, вони допоможуть зберегти чистоту вашої техніки, спрощують процес приготування та забезпечують рівномірне приготування страв.
Характеристики:
- Розмір: 16 см дно, 20 см верх.
- Матеріал: Харчовий термостійкий, силіконізований пергамент.
- Призначення: Для випікання, смаження, запікання.
Особливості:
- Стійкість до високих температур.
- Водовідштовхувальне та жиронепроникне покриття.
- Запобігає пригоранню продуктів.
- Не потребує додаткового змащення олією.
- Легко утилізуються після використання.
Застосування:
- Використовуйте для приготування м'яса, риби, овочів, випічки або смаження без зайвого клопоту.
- Підходить для аерогрилів, мультипечей, духовок і мікрохвильовок.
Зробіть процес приготування їжі ще зручнішим та приємнішим із пергаментними формами!
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | China |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота стінок | 45 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Коричневий |
| Кількість осередків | 50 шт. |
- Ціна: 376 ₴




